WITAMY WE WŁADYSŁAWOWIE

Pensjonat Romano

to doskonałe miejsce dla rodzin, zakochanych par, grona przyjaciół oraz singli poszukujących idealnych warunków wypoczynku, wielu atrakcji, spokoju, pięknych piaszczystych plaż, czystego morskiego powietrza i klimatu. Doba pensjonatu rozpoczyna się o godz. 13.00 a kończy się o godz. 10.00.

REZERWUJ ONLINE
  • Bezpłatne korzystanie z rowerów dla pensjonariuszy przy pobycie powyżej 5 dni.

  • Dzieci do 7 roku życia obowiązuje stawka 50% osoby dorosłej.
  • Goście pensjonatu mają bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu na terenie pensjonatu.
  • Przy pobycie powyżej 14 dni klienci otrzymują 15% rabatu.
  • Pobyt z psami są akceptowane po wcześniejszych ustaleniach właścicielem pensjonatu.
  • Rabaty nie łączą się.

PENSJONAT ROMANO

Wybrane udogodnienia

WYPOCZYNEK, RELAKS, ZABAWA

Atrakcje naszego pensjonatu

Serdecznie witamy w największym mieście powiatu puckiego, idealnym miejscu na wspaniały wypoczynek nad Morzem Bałtyckim, Zatoką Pucką pośród malowniczych miejsc Kaszub. Nasz pensjonat położony jest w pięknej, spokojnej okolicy w pobliżu pięknych, czystych i szerokich plaż.

Komfort

Zapewniamy w pełni urządzone pokoje w tym 4 apartamenty z aneksami kuchennymi. Wyposażenie to m.in. TV, lodówka, wyposażenie plażowe.

Dla dzieci

Na terenie pensjonatu znajduje się kącik fitness, trampolina, stół do ping-ponga. Obok pensjonatu jest dostępny ogrodzony plac zabaw, z mini boiskiem do koszykówki.

Dla dorosłych

Dla naszych dorosłych pensjonariuszy, rodziców i gości zapewniamy grill, kącik fitness, grupowe połowy ryb na zatoce i pełnym morzu przez cały rok.

WYJĄTKOWY NADMORSKI KLIMAT

Atrakcje Władysławowa i okolic

o leczniczych właściwościach, czysta woda i powietrze nasycone intensywnym zapachem jodu. Dla smakoszy ryb w odległości 500 m znajduje się Port Władysławowo, położony nad otwartym morzem, gdzie można kupić świeże ryby prosto z połowu. Pełni on także funkcję turystycznego mola.

Rodzinna atmosfera i ogromna ilość atrakcji czeka naszych Gości zarówno w naszym Pensjonacie, jak i poza nim, m.in. Lunapark Sowiński, Nadmorski Park Krajobrazowy. Atrakcją dla dzieci jest Ocean Park – w którym znajdują się eksponaty w skali 1:1 większości ssaków morskich.